STYLIZACJA RZĘS – Plato Professional

Stylizacja rzęs

Która kobieta nie marzy o pięknym i wyrazistym spojrzeniu?                          Współczesna branża beauty proponuje mnóstwo sposobów jak spełnić to marzenie, między innymi metodę przedłużania rzęs, która cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Taka metoda polega na dokładnym doklejaniu sztucznych włosków rzęs, wykonanych z bezpiecznego włókna monofilamentowego, dzięki czemu oko wygląda jeszcze wyraźniej. Zabieg absolutnie bezbolesny i bezpieczny, lecz wymaga odrobinę cierpliwości.

ZALETY PRZEDŁUŻANIA RZĘS:

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU NA CODZIENNYM MALOWANIU
WIZUALNE ODMŁODZENIE OCZU I TWARZY
DŁUGOTRWAŁY EFEKT DO 5 – 6 TYGODNI

Metody przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs 1-2D

Przedłużanie rzęs 1-2D polega na zagęszczaniu naturalnych rzęs o 1,5-2 razy oraz na wydłużaniu ich o 10-30%. Rzęsy po takiej metodzie wyglądają naturalnie i delikatnie.

Czas wykonania
Przedłuzanie Uzupełnienie
1 instruktor 2h 1,5h
2 instruktora (4 ręki) 1h 45 minut
Cena
Przedłużanie Uzupełnienie
Instruktor 220 zł 165 zł
Top-instruktor 330 zł 250 zł
4 ręki 330 zł 250 zł

Przedłużanie rzęs 3-5D

Przedłużanie rzęs 3-5D nadaje rzęsom większą objętość oraz podkreśla kształt oka, zagęszczając naturalne rzęsy o 3-5 razy oraz wydłużając je o 10-30%.

Czas wykonania
Przedłuzanie Uzupełnienie
1 master 2,5 h 2 h
2 mastery (4 ręki) 1h 45 minut
Cena
Przedłużanie Uzupełnienie
Instruktor 270 zł 200 zł
Top-instruktor 380 zł 285 zł
4 ręki 380 zł 285 zł

Przedłużanie rzęs 6-9D

Przedłużanie rzęs 6-9D sprawi, że spojrzenie będzie jeszcze bardziej wyraziste, a rzęsy długie i gęste. Ta technika polega na zagęszczaniu naturalnych rzęs o 6-9 razy oraz na wydłużaniu ich o 10-30%.

Czas wykonania
Przedłuzanie Uzupełnienie
1 master 3,5 h 3 h
2 mastery (4 ręki) 1,5 h 1h
Cena
Przedłużanie Uzupełnienie
Instruktor 320 zł 240 zł
Top-instruktor 440 zł 330 zł
4 ręki 440 zł 330 zł

Przedłużanie rzęs 10-15D

Przedłużanie rzęs 10-15D – to doskonała metoda dla odważnych osób, które pragną być w centrum uwagi oraz chcą podkreślić piękno swoich oczu. Naturalne rzęsy są zagęszczane o 10-15 razy i przedłużane o 10-30%.

Czas wykonania
Przedłuzanie Uzupełnienie
1 master 3 h 2,5 h
2 mastery (4 ręki) 1,5 h 1h
Cena
Przedłużanie Uzupełnienie
Instruktor 370 zł 280 zł
Top-instruktor 500 zł 380 zł
4 ręki 500 zł 380 zł

Efekt Kim Kardashian

Efekt Kim Kardashian – to nowoczesny innowacyjny efekt przedłużenia rzęs, który skradł serca milionów kobiet. Klientki wybierają tę metodę, ponieważ po jej wykonaniu rzęsy wyglądają spektakularnie, ale jednocześnie też naturalnie. Polega ona na doklejaniu sztucznych włosków o różnej długości, którzy wystają jak promienia. Jest to efekt dodatkowy do wszystkich metod przedłużania rzęs i uniwersalny, a więc będzie pasować do wszystkich typów urody.

Cena: + 50 zł do wybranej metody przedłużania rzęs

Efekt Eyelinera

Efekt Eyelinera – to jest efekt kreski i zastępuje malowanie kresek eyelinerem. Efekt polega na doklejaniu krótkich sztucznych rzęs na 3/4 długości oka oraz na zwiększeniu tej długości w kąciku zewnętrznym. Taka technika podkreśla naturalne piękno oczu oraz sprawia, że spojrzenie jest jeszcze bardziej wyraźne i podobne do kociego oka.

Cena: + 50 zł do wybranej metody przedłużania rzęs

Laminacja rzęs

Obecnie jest prawdziwym hitem w stylizacji rzęs. Dzięki tej metodzie rzęsy wyglądają naturalnie, są pięknie podkręcone i wydłużone. Laminacja rzęs polega na ich regeneracji i wzmocnieniu za pomocą keratyny, która jest nakładana na rzęsy podczas zabiegu. Keratyna nie tylko dodaje rzęsom objętości, ale również tworzy na nich osłonkę, chroniącą włoski przed negatywnym wpływem UV i wilgocią. Laminacja daje niesamowity efekt, który się utrzymuje nawet przez dwa miesiące, a sam zabieg jest bezbolesny i szybki (trwa jedynie około 60-90 minut). Pod czas zabiegu rzęsy są farbowane specjalną farbą, co nadaje rzęsom głębokiego czarnego koloru. Oprócz tego, po zabiegu rzęsy można tuszować, używać cienie i eyelinera. Zabieg nie wymaga uzupełnienia, jedynie odnowienia co 1,5-2 miesiąca.

Cena: Instruktor – 200 zł, Top-instruktor – 255 zł.                                          Czas wykonania – 1,5 h

Dodatkowe usługi

Do wszystkich przedstawionych technik oferujemy także dodatkowe usługi:

 • dodanie kolorowych rzęs (przy dowolnej metodzie) – +50 zł;
 • farbowanie rzęs – 60 zł (Instruktor), 80 zł (Top-instruktor);
 • zdejmowanie sztucznych rzęs 50% – 50 zł;
 • zdejmowanie sztucznych rzęs 30% – 30 zł;
 • przedłużanie dolnych rzęs – 80-100 zł (Instruktor), 125-155 zł (Top-instruktor).

CO ZNACZY PRZĘDŁUŻANIE RZĘS W „4 RĘKI”?

Proces przedłużania lub uzupełnienia rzęs jest dosyć czasochłonny i wymaga sporo cierpliwości od klientki. Jeśli chcesz przyspieszyć proces i zaoszczędzić swój czas na małe przyjemności, skorzystaj z usługi przedłużania rzęs w 4 ręki. Zabieg, wykonywany przed dwie wysoko wykwalifikowane mistrzynie z Ukrainy, pozwoli Ci uzyskać ten sam efekt dwa razy szybciej. Bardzo często słyszymy obawy, że aplikacje, zrobione przez dwie różne osoby, mogą się różnić. Nic podobnego! Nasze specjalistki stosują tą samą technikę , dzięki której oboje oczu będą wyglądać identycznie. Zdecyduj się na przedłużanie rzęs w 4 ręki, wybierz dowolną metodę i ciesz się wyjątkowym efektem przez najbliższe 6 tygodni.

Warunki uzupełnienia rzęs:

Czyste i zadbane rzęsy;
Minęło nie więcej niż 21-28 dni od poprzedniej wizyty;
Pozostało co najmniej 50% sztucznych rzęs

Popularne pytania i odpowiedzi

Czy dajecie gwarancję na przedłużone rzęsy?

Tak, w ciągu 7 dni od zabiegu masz możliwość skontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag. Po przeprowadzonym wywiadzie, nadamy odpowiednią konsultację i pomożemy w rozwiązaniu.

Czy przedłużanie rzęs szkodzi osobom, noszącym soczewki kontaktowe?

Przedłużone rzęsy nie są odczuwalne i absolutnie nie przeszkadzają w życiu codziennym. Zaleca się zdejmowanie soczewek tylko przed samym zabiegiem przedłużania rzęs, aby uniknąć wysychania soczewek kontaktowych z powodu oparów kleju.

Czy można wykonywać przedłużanie rzęs w trakcie ciąży?

Przedłużone rzęsy nie wpływają na płód i ciało przyszłej mamy, dlatego przedłużanie rzęs nie jest przeciwwskazane kobietom w ciąży. Jednak ze względu na hormony, trwałość aplikacji w niektórych indywidualnych przypadkach może być krótsza.

Czy po przedłużaniu rzęs można odwiedzać saunę lub basen i pływać w morzu?

Oczywiście, że tak. Lecz wskazane jest, aby nie spędzać w saunie więcej niż 10-15 minut. Również warto unikać długotrwałego (ponad 1 godzinę) kontaktu rzęs z wodą.

Czy można moczyć rzęsy po przedłużaniu?

Tak, dzięki naszej najnowszej technice i wysokiej jakości materiałom Plato Professional, możesz moczyć rzęsy nawet tuż po wykonaniu zabiegu i nie wpłynie to w żaden sposób na trwałość aplikacji.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużania rzęs?

Problemy dermatologiczne, zapalenie spojówek, obrzęk i stan zapalny błony śluzowej oczu, zaburzenia hormonalne, przeziębienia, sezonowe alergie, zwiększone łzawienie, nowotwory oczu i powiek.

Jak spać i pocierać oczy z przedłużonymi rzęsami?

Delikatnie pocieraj oczy palcem, ale nie całą pięścią, nie dotykaj ich często rękoma i nie ciągnij. Spanie twarzą w poduszce nie jest zalecane, ale dopuszczalne, ponieważ nie wpłynie istotnie na trwałość aplikacji, może skrócić ją jedynie o 10%.

Czy można pomalować oczy po przedłużaniu rzęs?

Tak, ale zalecamy użycie tylko nietłustych kosmetyków. Możesz używać cieni, ale nie trwałych eyelinerów. Zalecamy również zmywanie makijażu szamponem do mycia rzęs, a nie płynem micelarnym czy mleczkiem do demakijażu.

Jak długo trwa zabieg przedłużania rzęs?

Czas wykonania zabiegu zależy od wybranej metody, ale zazwyczaj zajmuje od 1,5 do 3 godzin.

Jak często trzeba przedłużać rzęsy?

Zabieg należy powtarzać co 3-4 tygodnie w przypadku, gdy robimy uzupełnienie, a jeżeli chcemy nową aplikację co 5-6 tygodni.

W jakim przypadku można uzupełnić rzęsy, a kiedy należy przedłużać od nowa?

Uzupełniać rzęsy możemy w razie, gdy po poprzednim zabiegu zostało co najmniej 50% sztucznych rzęs i minęło nie więcej niż 28 dni od poprzedniej wizyty. W pozostałych przypadkach należy przedłużyć rzęsy od nowa.

Czy przedłużone sztuczne rzęsy niszczą naturalne rzęsy?

Jeśli sztuczne rzęsy były przedłużone prawidłowo i po zakończeniu zabiegu są odpowiednio pielęgnowane, nie niszczą naturalnych rzęs.

Czy przedłużone rzęsy powodują dyskomfort?

Nie. Sztuczne rzęsy nie są doklejane do skóry, tylko do naturalnych rzęs, więc uczucia dyskomfortu nie będzie.

Jak myć twarz z przedłużonymi rzęsami?

Rzęsy nie boją się krótkotrwałego kontaktu z wodą. Wręcz przeciwnie, rzęsy należy codziennie myć razem z oczami, ponieważ nagromadzenie substancji tłuszczowych (kremy), resztek kosmetyków i naturalnego sebum doprowadzi do znacznego, czasem nawet ponad 40%, skrócenia trwałości aplikacji. Najlepiej do pielęgnacji używać szamponu lub pianki do mycia rzęs.

Kto wykonuje zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg wykonywany jest przez instruktora lub Top-Intruktora z ponad 6-letnim doświadczeniem, zwycięzcę mistrzostw w przedłużaniu rzęs, sędziego mistrzostw, prelegenta konferencji, dyplomowanego nauczyciela Plato Professional.

Czy można malować przedłużone rzęsy?

Nie. Tusz do rzęs zawiera składniki, które osłabiają trwałość kleju. Malowanie rzęs może skrócić trwałość aplikacji. Przedłużone rzęsy bez żadnych kosmetyków wyglądają bardzo wyraziście, dlatego nie zalecamy ich tuszować.

Czy po zabiegu przedłużania rzęs bardzo zauważalne jest, że one nie są naturalne?

Sztuczne rzęsy mogą wyglądać delikatnie i naturalnie, najważniejszy jest dobór odpowiedniej metody. Jeśli została wybrana metoda z naturalnym efektem, wtedy inni zauważą tylko to, że rzęsy stały się bardziej wyraziste, ale one nadal będą wyglądać naturalnie.

Czy przedłużanie rzęs powoduje alergie?

Alergia jest możliwa tylko w przypadku indywidualnej nietolerancji głównego składnika kleju – cyjanoakrylanu. Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu, analizujemy ryzyko wystąpienia alergii u klienta, a nawet przeprowadzamy wywiad. Pod czas przedłużania rzęs wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, które przechodzą kontrolę dermatologiczną, są certyfikowane w Europie i dlatego są bezpieczne.

Jak długo można nosić rzęsy po zabiegu?

Wszystko zależy od tego jak szybko odnawiają się naturalne rzęsy i od przestrzegania zasad pielęgnacji przedłużonych rzęs. Ze względu na wysokie kwalifikacje naszych Instruktorów i najnowsze technologie przedłużania rzęs wyklucza się wina stylistki w trwałości aplikacji. Dodatkowo dajemy gwarancję na efekt po zabiegu.

f

Shop with style! Find your favorite
item at the best price and discover great
offers every single day.

Nie masz uprawnień do rejestracji

0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk pustyPrzejdz do sklepu