Certyfikowana Henna pudrowa Plato – nowość w świecie brwi

Certyfikowana Henna pudrowa Plato – nowość w świecie brwi

Mamy to! Stworzyliśmy hennę Plato, którą pokochają i stylistki, i klientki! Mocno kryjąca, 7 pięknych odcieni koloru brązowego – dla każdej klientki, trwałe zafarbowanie skóry i włosów, a nawet zakrycie blizn czy braków – czy nie o takiej hennie marzymy?

Przedstawiamy nową henne pudrową, stworzoną na postawie naturalnych składników - Lawsonia, Amla, Shikakai, bez amoniaku czy alkoholu. Jest całkowicie bezpieczna, posiada certyfikacje w Unii Europejskiej, co świadczy o niskiej zawartości składników chemicznych, a więc o mniejszym prawdopodobieństwie powstania alergii u klienta. Badania wskazały, że Henna Plato farbuje włos na zęwnątrz, otulając go i tworząc cieńką warstwę ochornną, oraz farbuję wewnątrz! Nadaje intensywnego koloru na 4-5 tygodni, zaś skórę farbuję aż do 14 dni (w zależności od rodzaju cery).

Dodatkowym atutem naszej henny jest to, że mimo iż ona miesza się ze zwykłą wodą, to jednak łatwo w niej się rozpuszcza do jednolitej konsystencji. Sciągamy ją też wodą, a więc nie ponosimy dodatkowych wydatków na olejki i specjalistyczne produkty!

Oprócz tego jest ona dość wydajna i kosztuje tak nie wiele – jednej buteleczki starcz aż na 100 zabiegów! Brwi nie będą więcej wyzwaniem dla was – blondynka czy brunetka, henna Plato poradzi sobie z każdym włosem i stworzy piękne brwi. A jak coś Ci nie wyjdzie zawsze możesz użyć removera do henny od Plato!

Henna Plato dzięki dopracowanej recepturze jest nie tylko biezpieczna, ale i spełni wszystkie oczekiwania stylistki!

Copyright 2021 All rights reserved | Created by: MX Studio