Sztuczne włoski do przedłużania brwi Brown

Kod produktu: vb-002

Włoski do przedłużania brwi  do przedłużania, stylizacji i kamuflażu brwi. Pomagają stworzyć idealny kształt, dodać gęstości oraz objętości brwi.  Dzięki specjalnie wyprofilowanemu kształtowi  tworzą kompletną imitację naturalnych brwi.

Nadają się kamuflażu obszarów uszkodzonej skóry (blizny, oparzenia) brwi. Lekkie i miękkie, dobrze trzymają kształt bez zagnieceń.

Włosy mają najbardziej naturalny, czyli płaski, prosty skręt, imitując kierunek wzrostu naturalnych włosów brwi.  Sztuczne włókno jest matowe, ze specjalnego wysokojakościowego materiału syntetycznego, dzięki czemu są idealnie równe, doskonale trzymają kształt, są odporne na odkształcenia i wpływy zewnętrzne, nie łamią się, a przy tym są dość miękkie.

Włoski są umieszczone na pasku, dzięki czemu wygodnie jest z nim pracować i je zdejmować. W opakowaniu po 16 pasków o różnej długości włosków. 6 mm  - 5 pasków; 7 mm - 6 pasków; 8 mm - 5 pasków.

  • Mix długości 6-7-8 mm

  • Skręt: A ( J )

  • Grubość: 0,10

  • 16 pasków paletce

  • Kolor: ciemny brąz

Zalecamy przedłużać brwi z klejem brązowym od Plato Professional - Strong Jupiter. Włoski przedłużone do krótkich włosów naturalnych lub mieszków trzymają się 2-3 tygodnie, zaś przedłużone do skóry - krótko.

Przed przedłużaniem jasne brwi zaleca się pofarbować na ciemniejszy kolor. Po farbowaniu brwi, tak samo jak i po laminacji, można włoski przedłużać od razu, nie czekając.  Przedłużanie rzęs wykonuje się na czystych brwiach. Resztki kosmetyków mogą wpływać na trwałość. Przedłużone brwi nie wymaga szczególnej pielęgnacji, co oznacza, że ​​można bezpiecznie odwiedzić basen, solarium, saunę i popływać w morzu. Klientom zaleca się nie pocierać brwi, nie spać twarzą w poduszkę oraz zmywaj makijaż produktami nie tłustymi lub na bazie wody.

45.00 zł

Opinie klientów

Napisz opinię

Produkty powiązane

Copyright 2021 All rights reserved | Created by: MX Studio