Suwmiarka do brwi

Kod produktu: bl-001

Suwmiarka do brwi od Plato to uządzenie pomiarowe, tak zwana linijka, która ułatwia precyzyjne wyznaczenie symetrii, kształtu brwi i odpowiedniego rozmaru brwi. Z jej pomocą można zmierzyć odległość między strategicznie ważnymi punktami na twarzy celem wyznaczenia odpowiedniego kształtu brwi naturalnie komponującego z anatomiją twarzy.To funkcjonalny przyrząd pomagający określić poszczególne wymiary i proporcje brwi, oraz ułatwiający codzienną pracę kosmetyczek i linergistek.  Niezbędna przy wykonaniu zabiegu stylizacji brwi, makijażu permanentnym i microbladingu. Szczególnie się zaleca dla stylistek początkujących oraz stylistek mających problem z symetrią i pomiarem. 

Posiada linię odznaczeniowa z gradacją w mm, co z łatwością pozwoli określić porządany pomiar.  Suwmiarka jest bardzo precyzyjna, poniważ posiada podwójną skalę. Oprócz tego linijka jest pozsuwana - posiada mocny hamulec pozwalający na zatrzymanie linijki na wybranym punkcie pomiaru.

Wykonana z bardzo trwałego higienicznego plastiku w kolorze białym, jest lekka i wygodna w użyciu, a do tego łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, co sprawia iż suwmiarka jest materiałem wielokrotnego użytku.

  • Długość: 22cm
  • Mierzy odłegość do 16 cm
  • Kolor: biały
  • Tworzywo: plastik
15.00 zł
10.00 zł

Opinie klientów

Napisz opinię

Produkty powiązane

Copyright 2021 All rights reserved | Created by: MX Studio