Nitka do threadingu

Kod produktu: tri-02

Profesjonalna nić antybakteryjna Plato to skuteczne i proste w użyciu narzędzie do stylizacji brwi oraz depilacji metodą nitkowania.
Nitka pozwala bezboleśnie, szybko i skutecznie usunąć zbędne owłosienie. Za pomocą tego narzędzia stylistka może za jednym pociągnięciem usunąć zarówno pojedynczy włosek, jak i całą ich linię.  Nic świetnie radzi sobie z twardymi, gęstymi, krótkimi, zagrzebanymi czy zniszczonymi włosami dzięki specjalnie opracowanemu systemowi skrętu. Optymalna struktura i gtubość nici sprawia, że ona idealnie ślizga się po skórze, nie uszkadzając jej. Idelanie się nadaję do depilacji okolic brwi oraz nie wielkich partii ciała (twarz, ręce), gdyż metodą depilacji nitkowanie jest jedną z najszybszych i najmniejbolesnych metod depilacji.

Idealna również na początek przygody z profesjonalną stylizacją brwi do nauki wyznaczania symetrii brwi. Nić nie jest barwiona, dzięki czemu można barwić ją odpowiednimi preparatami: białą pastą czy kredką.

Pokryta powłoką antybakteryjną, co sprawia iż nić jest maksymalnie higieniczna. Po wykonaniu depilacji należy oderwać zużyty kawałek. Każda szpulka jest dodatkowo przychowywana w pudełku, pozwala to na zachowanie czystości i estetyki podczas pracy.

  • Długość: 300m
  • Gramatura: tkt40
  • Materiał: 100% bawełna
39.00 zł

Opinie klientów

Napisz opinię

Produkty powiązane

Copyright 2021 All rights reserved | Created by: MX Studio