Mikser

Kod produktu: mix -01

Mikser jest przeznaczony do mieszania płynnych i suchych pigmentów do farbowania. Ułatwia oraz przyspiesza pracę stylistki przy dokonaniu zabiegów z użyciem barwników - niezbędny pomocnik w pracy stylistki brwi. 

Dzięki temu urządzeniu w kilka chwil można uzyskać idealnie gładką konsystencję,  niezależnie od tego czy używa się suchych np. henny pudrowej czy płynnych, takich jak farbek czy pigmentów PMU. Może skutecznie zapobiegać długotrwałemu wytrącaniu pigmentu, zapewniając stabilność i dobry efekt mieszania. Dzięki mikserowi po wymieszaniu farby jej konsystencja staje się bardziej kremowa i napowietrzona, co delikatnie ulepsza jej skuteczność i przyspiesza proces farbowania. Mikser idealnie rozciera hennę pudrową po dodaniu wody do konsystencji pozbawionej nawet najmniejszych grudek, co sprawia iż henna zafarbuje brwi bardzo równomiernie, bez plam.

Jego odpowiednia prędkość oraz możliwość jej regulacji pozwala na bardzo ostrożne wymieszanie produktów, . Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nietoksyczny, łatwy w czyszczeniu. Ma idealny rozmiar dla łatwego przenoszenia i wygodnego użytkowania. Jego wygodny i kompaktowy kształt sprawia iż mikser nie zajmuje dużo miejsca w miejscu pracy. 

Zestaw zawiera mikser oraz 5 łatwo wymiennych końcówek, co sprawia iż mikser jest długotrwałego użytkowania.

  • Długość - 11 cm
  • Waga - 40g (bez baterii)
  • Zasilanie - 2 baterie AA (brak w zestawie)
  • Kolor - czarny
  • 5 wymiennych końcówek
45.00 zł

Opinie klientów

Napisz opinię

Produkty powiązane

Copyright 2021 All rights reserved | Created by: MX Studio