Plato Tint/Henna Remover

Kod produktu: PR01

Profesjonalny produkt koregujący, przeznaczony do usuwania pozostałości lub plam od farbki żelowej i henny pudrowej na skórze oraz narzędziach pracy. Ponadto środek można używać bezpośrednio podczas pracy, aby wyeliminować nadmiar środków koloryzujących lub rozjaśnić ton barwnika. Działa dość aktywnie, eliminując wszystkie zabrudzenia, w przypadku przedostania się barwnika poza wyznaczony obszar barwienia. Dzięki swojemu strannie opracowanemu składowi, zgodnemu z medycznymi normami, nie powoduje swędzenia, zaczerwienienia i podrażnień skóry, nie wysusza ją. Zawartość wody różanej oraz gliceryny w składzie działa kojąco i łagodząco. Nadaje się do wszystkich rodzajó skóry i włosów

Świetnie nadaje się również do wymywania barwnika z przodu brwi po koloryzacji dla uzyskania efektu ombre (rozjaśnienia). 

Produkt lekko się pobiera z butelki, jest bardzo wydajny - potrzebna go nie wielka ilość dla usunięcia produktu barwiącego.

  • Konsystencja: płynna
  • Kolor: bezbarwny
  • Pojemność: 50 ml

Skład/Ingredients (INCI): AQUA,ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, GLYCERIN, CAPRYLOYL/CAPROYL MATHYL GLUCAMIDE, LAUROYL/MERISTOYL METHYL GLUCAMIDE, PROPYLENE GLYCOL, BENZONIC ACID, SODIUM GLUCONATE, SORBIC ACID.


65.00 zł

Opinie klientów

Napisz opinię

Produkty powiązane

Copyright 2021 All rights reserved | Created by: MX Studio